Víkendový pobyt zdravého životního stylu - leden 2006

Termín konání: 27.-29.1.2006
Místo konání: Hotel Jehla (Žďár nad Sázavou)
Cena: 1300 Kč

V ceně je ubytování – dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV, plná penze 5x denně, cvičení 3x, spinning 1x, vstup do bazénu 1x, konzultace a přednášky.

Co Vás čeká?

Příjemné prostředí Vysočiny, milá společnost lidí kteří mají stejné problémy s výživou, možnost konzultace s odborníky, program, který je sestavený tak, aby Vám bylo dobře a cítili jste se příjemně. Vyzkoušíte si, jak se správně stravovat při redukci hmotnosti (strava je upravená požadavkům při redukci 5x denně celkem - 5500 kJ), a také různé formy cvičení a relaxace.

V případě se můžete přihlásit

v Poradně zdravé výživy. Obratem Vám zašleme složenku na zálohu 700 Kč, tu prosím zaplaťte do 15.1.2005 (Adresa: Poradna zdravé výživy a odvykání kouření, MOÚ, Žlutý kopec 7, Brno, 656 53, telefon 543134303)

Dotazy a potvrzení účasti

můžete vyřídit i na soukromých telefonech organizátorů akce Iva Hrnčiříková 737 571 224, Zdena Svobodová 604 164 832.

Srdečně Vás zdraví pracovníci Poradny pro zdravou výživu

Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu Víkendový pobyt zdravého životního stylu