Stomické pomůcky STOMOCUR

Dopřejte si komfortní péči a rychlý návrat k plnohodnotnému životu pomocí nových stomických pomůcek STOMOCUR

Posláním společnosti LIPOELASTIC a.s., stejně jako posláním Vás zdravotníků je umožnit nemocným se stomiemi návrat k plnohodnotnému životu. Nezbytnou součástí aktivního života stomiků je kvalitní a diskrétní pomůcka.

Vývoj stomických pomůcek jde neustále kupředu a omezený výběr pomůcek je v ČR již dávnou minulostí. Pomůcky STOMOCUR® vyrobené v Německu si oblíbili nemocní se stomiemi i zdravotníci na celém světě a jejich spolehlivost a šetrnost ke kůži měly příležitost ocenit i naše zkušené stomasestry. Spokojenost pacientů je pro nás odměnou a důkazem, že pomůcky STOMOCUR® mají v sortimentu stomických pomůcek své nezastupitelné místo.

Máte-li zájem, aby i Vám byla v nemocnicích, ambulancích, agenturách domácí péče, domovech důchodců a jiných zařízeních poskytována kvalitní ošetřovatelská péče pomocí inovovaných, plně hrazených stomických pomůcek STOMOCUR®, rádi Vám poradíme.

Kontaktujte nás na bezplatné zákaznické lince: 800 900 209

Dotazy pacientů se stomií z Prahy a okolí ochotně zodpoví odborný personál v nově otevřeném konzultačním centru v Praze na Francouzské ulici. Stomické pomůcky jsou plně hrazeny pojišťovnou.

Standardní nabídka služeb

Adresa konzultačního centra:

LIPOELASTIC a.s.
Francouzská 171/28, Praha 2 Vinohrady
Telefon:272 738 845-8, Mobil:724 812 411
e-mail: konzultace@lipoelastic.cz
www.lipoelastic.cz