Hubneme u moře - červen 2006

Poradna zdravé výživy a odvykání kouření ve spolupráci s RS studiem (pohybové studio Richarda Štěpánka), CK České kormidlo a Ligou proti rakovině Brno si Vám letos dovolili nabídnout aktivní dovolenou u moře. Připravenou pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví. Jednalo se o speciální program zaměřený na zpevňování a formování postavy se základy rozumné výživy, vedoucí k trvalým váhovým úbytkům pod názvem HUBNEME U MOŘE.

TERMÍN POBYTU od 9.6 do 18.6.2006
MÍSTO POBYTU - přímořská vesnička Drašnice (vzdálená cca 10km od Makarské riviéry), zajišťující klidné prostředí s dobrými podmínkami na cvičení.
DOPRAVA – klimatizovanými autobusy z Brna
UBYTOVÁNÍ – v dvou a trojlůžkových apartmánech nebo hotelových pokojích
STRAVOVÁNÍ – formou polopenze (strava přizpůsobená redukci hmotnosti)

A tak jsme vyrazili do teplejších krajin, zimy jsme myslím všichni letos měli dost. Po jedné noci strávené v autobusu jsme se vyhřívali na sluníčku. Opravdu příjemná změna.. Připadali jsme si jak v ráji, naprostý klid před hlavní sezónou, moře šumí, čerstvý vzduch, nad námi se vypínají vrcholy hor a voda tu je opravdu průzračná. Trošku jsme znejistili, zda jsme opravdu druh dovolené zvolili dobře, doma tolik práce chceme si odpočinout a přihlásíme se na hubnutí u moře, zasloužíme si vlastně něco takového, budeme se tu lopotit a ještě k tomu bez jídla? Přinejhorším se tedy nebudeme účastnit společného programu a pojmeme to klasicky jako dovolenou – uklidňovaly jsme jedna druhou. Nedalo nám však vyzkoušet hned první cvičení. Ríša, opravdový odborník přes pohybovou aktivitu, to bral vážně, jeho pokyny byly jasné. Ještě teď nám zní v uších jeho slova: „ Však vy víte, proč jste sem přijeli. Kdo to ještě neví, brzo pozná. Máte na to, dokážete ještě víc. Každý svého štěstí strůjce. Děláte to pro sebe!“A měl pravdu, den ode dne jsme poznávali, že na to opravdu máme a to nám bylo od 20 do 65 let, vážili jsme od 55kg (pouze naše cvičitelka Evča) do 115kg a byl mezi námi i jeden muž.¨Po cvičení jsme zažívali nádherné pocity a opravdu jsme nevěřili tomu, co všechno dokážeme. Cvičili jsme 2x denně a to v plném počtu. Přes den jsme měli možnost využít i dalších nabídek - na kole do vedlejších letovisk, ale i autem do rušných ulic Makarské. Kde se v nás vzala energie na společnou túru, kdy jsme zdolali vrchol hory cca 600m nad mořem, už opravdu nevíme. V Drašnici jsme nechali každý v průměru 1kg , byl nám přesně změřen i tuk, spálili jsme 0.8kg. A to jsme si dopřáli i zmrzlinu, pizzu a jiné dobroty, které k tamnímu kraji patří. Ve srovnání s normální dovolenou u moře, dobrý ne? Příští rok jedeme opět, pro obrovské nadšení plánujeme 2 termíny (červen, září) a tak sledujte stránky onkookna nebo rsstudia, ať můžete s námi!

Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře Hubneme u moře